Czym są kisteny plastikowe?

0
610
skrzyniopalety

W ostatnim czasie dużym zainteresowaniem cieszą się skrzyniopalety składane. Są one również określane jako kisteny plastikowe i sprawdzą się idealnie w transporcie produktów spożywczych oraz sypkich.

Zalety skrzyniopalet

Warto dodać, że są odporne na wilgoć oraz czynniki zewnętrzne. Dawniej wykorzystywano głównie pojemniki drewniane, ale możliwości poszły mocno do przodu i możemy dziś korzystać z nowoczesnych rozwiązań. Skrzyniopaleta wymiary są różne, dlatego nawet najbardziej wymagający klienci mogą dostosować pojemnik do własnych potrzeb. Takie skrzynie mają wiele zastosowań, dlatego są chętnie stosowane przez przedsiębiorców. Skrzyniopaleta pasuje idealnie do transportu oraz składowania warzyw i owoców. Każdy może znaleźć coś dla siebie, ponieważ pojemniki dostępne są w różnych rozmiarach i rodzajach. Skrzyniopalety składane mają specyficzną konstrukcję, która pozwala na piętrowanie. Warto zwrócić szczególną uwagę na fakt, że w ten sposób można znacząco oszczędzić miejsce na magazynie. Dzięki temu koszty transportu również są ograniczone. Należy pamiętać, że skrzyniopalty zatrzymują wilgoć, więc sprawdzą się dobrze przy przewożeniu bardzo delikatnych rzeczy. Ich drewniane odpowiedniki cechowały się zdecydowanie mniejszą wytrzymałością. Najlepiej zakupić kisteny plastikowe u sprawdzonego i renomowanego producenta, który wiele lat działa na rynku i cieszy się pozytywną opinią.

Konserwacja skrzyniopalet

Bardzo wytrzymała jest skrzyniopaleta Wymiary są uniwersalne. Jest w stanie utrzymać obciążenie na poziomie 500-600 kg, co jest imponującym wynikiem. W konserwacji również są bardzo łatwe, ponieważ polietylen można szybko wyczyścić. Można to zrobić przy pomocy zwykłych preparatów do czyszczenia dostępnych w sklepach z chemią gospodarczą. Można je czyścić nawet parą. Nie jest to zbytnio skomplikowane, dlatego mało doświadczone i początkujące osoby powinny sobie poradzić. Warto zwrócić uwagę na fakt, że skrzyniopalety można przechowywać w chłodniach, bez obawy, że coś się stanie. Wynika to z faktu, że mają bardzo dużą odporność na czynniki atmosferyczne. Niezależnie od warunków zachowują swój wymiar oraz wytrzymałość. Wyprodukowane są z materiału HDPE, więc mają też długą żywotność. Skrzyniopalety to rozwiązanie, które było potrzebne na rynku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here