Do czego najlepiej pasują saszetki nerki?

0
652
saszetki nerki

Modne ostatnio saszetki nerki, to dodatek który bez wątpienia nosić można na różne sposoby. Oczywiście, klasyczna saszetka męska, którą pewnie wszyscy kojarzymy – noszona jest zazwyczaj w dłoni. Inny jej rodzaj, to saszetka męska lub saszetka damska zakładana tak, aby jej komora znajdowała się z przodu ciała. Mniej więcej na wysokości pasa. To zresztą  najbezpieczniejszy i jednocześnie najwygodniejszy  sposób noszenia omawianego gadżetu. Właściciel cały czas ma go na oku, a przy tym nie musi używać rąk. Co ciekawe, ostatnimi czasy popularność zdobywają również skórzane saszetki przewieszane przez ramię lub tors. Niczym torebki!

Wobec trendu, który powrócił w wielkim stylu, warto zadać sobie pytanie: do czego saszetki nerki najbardziej pasują? Odpowiedź zależy oczywiście od ich rodzaju. Przechodząc zatem do szczegółów…

Saszetka biodrówka, czyli dodatek noszony w pasie
Saszetka biodrówka

Saszetki na pas, to zdecydowanie najbardziej popularne dodatki tego rodzaju. Są bardzo wygodne w użytkowaniu, bo pozwalają na swobodny dostęp do drobiazgów, które przy sobie nosimy. Co więcej, jak już zostało wspomniane powyżej saszetki do paska są też po prostu bezpieczne. Dają gwarancję tego, że zawartość małej torebeczki mamy cały czas w zasięgu wzroku. Jest to szczególnie ważne, jeśli dużo czasu spędzamy w dużych skupiskach ludzi. Na przykład na imprezach, w metrach lub w autobusach.

Saszetki na pas

Jeśli chodzi natomiast o stylizacje do których saszetki sportowe o takim projekcie pasują, z pewnością wskazać należy tutaj wszystkie swobodne i casualowe ubrania. Jeansy, bluzy, sportowe koszule i buty, a także t-shirty. Chyba nikt nie wyobraża sobie przecież mężczyzny w garniturze, który w pasie obwiązany jest nerką w luźnym wydaniu. Tym bardziej, że niektórzy saszetkę w tym stylu zaczynają nosić  w pasie, ale  z tyłu. Przy czym trzeba przyznać, że taki sposób jej noszenia jest bardzo wygodny, na przykład podczas  długich podczas spacerów, czy intensywnej aktywności fizycznej.

Saszetki nerki skórzane noszone  na ramieniu

Kolejnym typem modnej saszetki męskiej jest nerka noszona na ramieniu. Jej niestandardowy sposób użytkowania polega na tym, że można ją przewiesić przez ramię, jak damską torebkę. Niektórzy noszą ją również przewieszoną na ukos, przez tors. Oryginalność dodatku spowodowała, że jest szczególnie modny wśród młodych mężczyzn.

Saszetki nerki skórzane

Podobnie, jak saszetka na pas, nerka noszona na ramieniu, to również gwarancja bezpieczeństwa. Idealnie sprawdza się podczas wyjść towarzyskich, spacerów i wycieczek. Zaletą jest tutaj  komfort ruchów, bo nerka w żaden sposób ich nie krępuje. Wniosek? Obydwa z przedstawionych powyżej sposobów  noszenia nerki, są nie tylko wygodne, ale też bezpieczne dla jej zawartości. Poza tym – i tutaj najlepiej dobierać luźne, sportowe lub casualowe stylizacje. Nawet zimowa, puchowa kurtka nie jest w tym przypadku żadnym przeciwwskazaniem. Zakładając płaszcz czy wiatrówkę też bez żadnego problemu przewiesimy saszetkę przez ramię.

Saszetki skórzane w klasycznym stylu, a więc nerki noszone w dłoni

Ostatnim typem męskiej saszetki jest oczywiście ta noszona w ręce. Jak pewnie wszyscy się domyślają jest to klasyczny jej model. Taki, który pierwszy raz pojawił się wśród męskich dodatków już dawno temu. I choć być może nie jest zbyt kreatywne rozwiązanie, ale nadal cieszy się sporym powodzeniem. Zwłaszcza wśród mężczyzn na co dzień ubierających się w sposób formalny i oficjalny. Saszetkę trzymaną w dłoni można spokojnie zestawić z elegancką koszulą, a nawet garniturem.

Saszetki nerki

Należy jednak pamiętać o tym,  że nosząc ją w ręce, automatycznie rezygnujemy z pewnej swobody w ruchach. W końcu cały czas trzymamy w dłoni dodatek, którego zawartość z pewnością jest dla nas bardzo cenna. Zakup tego modelu warto zatem dobrze rozważyć. Sięgnijmy po klasyczną saszetkę dopiero wtedy,  kiedy zyskamy pewność, że w określonych sytuacjach możemy sobie pozwolić na zajęte dłonie.

Jak widać, wybór odpowiedniej skórzanej nerki nie zależy wyłącznie od tego w co na co dzień się ubieramy. Liczy się również to, jak aktywne życie prowadzimy! Pamiętajmy o tym decydując się na konkretny jej model.

Jesteś na etapie poszukiwania solidnej saszetki? Zarówno męskie i damskie saszetki w bogatej ofercie modeli i kolorów znajdziesz na stronie www.supergalanteria.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here