Pudełka na koperty – praktyczne rozwiązanie, które warto rozważyć na swoim weselu

0
18
pudełka na koperty

Każda para młoda, organizując ślub i przyjęcie weselne, musi pamiętać o bardzo wielu kwestiach. Jedną z nich jest zabezpieczenie prezentów ślubnych, które obecnie przybierają głównie formę pieniężną. Niestety, bardzo często zapominamy o tym, że niewłaściwie chronione, mogą zgubić się bądź paść ofiarą kradzieży. Tymczasem z pomocą przychodzą proste pudełka na koperty, które zapewniają odpowiednie zabezpieczenie naszym upominkom.

Co daje się w prezencie ślubnym?

Nie jest tajemnicą, że garnki, mikrofalówki, sprzęt AGD czy innego typu prezenty rzeczowe nie są modne już od co najmniej kilku lat. Jeszcze jakiś temu prezenty ślubne miewały przeróżne formy, dziś w zdecydowanej większości przypadków zmieszczą się w standardowych rozmiarów kopercie. Gotówka to prezent, który nie tylko łatwo jest zapakować (wystarczy włożyć go do kartki), lecz również bardzo przydaje się parze młodej, często pokrywającej koszty przyjęcia z własnych środków. Ze względu na to, że zdecydowana większość gości wręczy jako prezent kopertę z pieniędzmi, warto wyposażyć się właśnie w pudełko na koperty.

Jak wybrać odpowiednie pudełka na koperty?

Pudełka na koperty mogą przybierać różne formy – czasami są one zamykany na kluczyk bądź na kłódkę, czasami wyglądają niczym eleganckie koszyki, a jeszcze innym razem wyglądem przypominają nieco obrobione, drewniane skrzynki. Co istotne, pudełka na koperty należy dopasować do swoich potrzeb i ilości zaproszonych gości. Jeśli przewidujemy, że na imprezie pojawi się większa ich liczba, lepiej wybrać pudełko na koperty większych rozmiarów. Mniejsze pudełka na koperty sprawdzą się natomiast w przypadku, gdy na przyjęcie zaprosiliśmy niewielką liczbę gości. Niektóre pudełka na koperty posiadają wygrawerowane imiona państwa młodych oraz datę zaślubin, inne nie mają żadnych, szczególnych ozdób. Oba modele mają swoje zalety, bowiem pierwszy pięknie się prezentuje, drugi natomiast wykorzystać ponownie, na przykład do przechowywania różnego typu dokumentów.

Dlaczego nie warto rezygnować z pudełka na koperty?

Pudełka na koperty stanowią bardzo dobrą ochronę prezentów ślubnych, pozwalając jednocześnie przechowywać je w jednym, konkretnym miejscu. Tego typu pudełko możemy umieścić na przykład w restauracyjnym czy hotelowym sejfie bądź zawieść do domu, a dopiero później udać się na przyjęcie. Pamiętajmy, że w przypadku braku odpowiedniego pudełka, koperty będzie trzeba trzymać w siatce, samochodzie bądź po prostu, w ręce. Wtedy jednak ryzykujemy ich zgubienie, a w skrajnych przypadkach nawet kradzież.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here