Długopis z grawerem – pomysł na oryginalny prezent, który sprawdzi się w każdej sytuacji

0
402

W dzisiejszych czasach zdecydowaną większość notatek czy pism sporządzamy na komputerze, jednak nie oznacza to, że przestaliśmy korzystać z długopisów – wręcz przeciwnie, bowiem tych również używamy na co dzień, na przykład do parafowania umów, pospisywania pism czy chociażby sporządzania listy zakupów. Jeśli chcemy zadbać o to, aby bliska nam osoba dysponowała dobrym narzędziem piśmienniczym, podarujmy jej długopis z grawerem. 

Długopis, który cechuje wysoka jakość

Długopisy możemy zakupić w niemal każdym sklepie z artykułami biurowymi, a nawet w zwykłych marketach, jednak ich jakość zwykle pozostawia wiele do życzenia. Tradycyjne długopisy zazwyczaj wypisują się po kilku dniach intensywnego użytkowania, zatem nie służą nam przez zbyt długi okres czasu. Warto więc zainwestować w dobrej jakości długopis z grawerem, z którym pisanie stanie się nie przykrym obowiązkiem, a przyjemnością. Co ważne, długopis z grawerem możemy kupić nie tylko dla siebie, ale również dla naszych bliskich, na przykład w formie prezentu. Jeśli bowiem szukamy eleganckiego, a zarazem praktycznego upominku, to długopisy z grawerem sprawdzą się idealnie. Mogą one być ciekawym prezentem dla szefa, kolegi z pracy, początkującego studenta czy bliskiej nam osoby, która potrzebuje dobrej jakości, wytrzymałego akcesorium piśmienniczego. Do długopisu z grawerem nie trzeba dodawać nic więcej, bowiem piękne opakowanie sprawia, że stanowi on pełnowartościowy upominek. Warto mieć na uwadze, że nie nadwyręży on naszego budżetu, gdyż choć sam długopis jest wytrzymały, to jego cena wciąż pozostaje atrakcyjna.

Jaki grawer wybrać?

Zamawiając specjalny długopis, możemy zdecydować, jaki dokładnie napis się na nim znajdzie. Wszystko zależy od tego, kto i z jakiej okazji ma otrzymać długopis z grawerem. Czasami dzięki niemu możemy wyrazić nasze myśli czy uczucia, lecz równie dobrze grawer może być krótką sentencją czy mini życzeniami, które dodają otuchy, zachęcają do pracy czy przypominają o naszej obecności, nawet jeśli w sensie geograficznym jesteśmy bardzo daleko. Wybór grawera to bardzo istotny element, bowiem będzie on z osobą obdarowaną tak długo, jak posłuży jej długopis. Wybrany przez nas grawer może znaleźć się w różnych miejscach – najczęściej, jeśli grawer zostanie umieszczony blisko stalówki, to wskazuje on z imienia posiadacza długopisu. Jeżeli zaś grawer umieścimy nieco wyżej, to mamy więcej miejsca na wpisanie wybranej przez nas sentencji. Długopis z grawerem stanowić może dla obdarowanego nie tylko piękny prezent, ale również wartościową pamiątkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here