Kolonie 6-11 lat, czy to aby nie za wcześnie?

0
622
Kolonie 6-11 lat

Czy to nie zbyt wcześnie, jak dziecko sobie poradzi?

Spokojnie, na pewno każdy z rodziców zastanawia się czy to nie jest jeszcze zbyt wczesny wiek na samodzielne wyjazdy! Warto pokrótce rozwiać wszelkie wątpliwości. Przede wszystkim należy sobie zdawać sprawę z tego, że nasze kolonie posiadają wykwalifikowaną kadrę, która jest w stanie zadbać o zróżnicowane i indywidualne potrzeby Waszych pociech. Opiekunowie, którzy są przydzieleni do każdej z grup mają co najważniejsze dużą pasję do wykonywanego zawodu. Tutaj nie znajdziesz „znudzonej pani opiekunki”, która przebywa z dziećmi za karę. Takim stereotypom mówimy stanowcze nie! I Wy także nie musicie się godzić na takie warunki. Podstawą do kreatywnych i przede wszystkim bezpiecznych kolonii Twojego dziecka jest z całą pewnością wybór naszej oferty , zapraszamy pod https://www.kogis.pl/kolonie

Co nas wyróżnia na tle innych ofert, niby to samo, a jednak!

Z całą pewnością zależy Ci, aby Twoje dziecko nie nudziło się na koloniach, zgadza się? Nie może być pozostawione samo sobie, powinno wciąż mieć możliwość rozwoju swoich pasji, zainteresowań, ale także i korzystać z ciekawych programów Kogis. Nie bój się, nie nadejdzie chwila zwątpienia, program jest przygotowany w taki sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie. Oczywiście miej na uwadze, że pojawi się zmęczenie, ale to będą pozytywne endorfiny u Twojego dziecka! Największą nagrodą dla nas jest uśmiech dziecka, który oddaje wszystkie emocje w danej chwili.

Kwestia bezpieczeństwa, które jest szalenie ważne, bez tego ani rusz!

Należy w tym momencie koniecznie nadmienić, że Kogis kładzie silny nacisk na kwestie bezpieczeństwa Waszych pociech. Kolonie muszą być przede wszystkim bezpieczne oraz rozbudzające wyobraźnię dzieci. Tą biurokratyczną kwestię rozwiązuje oczywiście Kuratorium. Każdy nasz wyjazd jest zgłaszany w trybie natychmiastowych do tego organu. Na uwadze warto mieć także formę ubezpieczeniową. Dlaczego? Każdy nas uznaje zasadę, że lepiej mieć ubezpieczenie i z niego nie skorzystać, niż nie mieć i znaleźć się w takowej potrzebie prawda? Automatycznie obejmujemy Wasze pociechy ubezpieczeniem. Czyli jak widać o nic nie trzeba się martwić.

Kontakt z rodzicami, relacje z kolonii, fotorelacje

Kontakt z rodzicami, opiekunami prawnymi dziecka jest dla nas kwestia kluczowa. Nie musisz obawiać się, że Twoje dziecko pozostanie bez pomocy w trudnej dla niego chwili. Tyczy się to także stale przyjmowanych leków, trudnych sytuacji, itp. Oczywistym jest, że każdy jest inny i ma różne potrzeby indywidualne. Nasza kadra jest wyszkolona w takich przypadkach, stara się budować także relację zaufania dziecko – opiekun. Warto dodać także, że fotorelacje, uchwycone ważne dla dziecka momenty, piękne chwile, a także momenty wzruszenia, czy zwykłych codziennych sytuacji z kolonii są niesłychaną pamiątką na lata.

Wciąż zastanawiasz się nad wyborem kolonii?

W naszej ofercie znajdziesz zróżnicowane oferty kolonii. Bogaty przekrój tematyczny sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Od survivalowych przeżyć, po słodkie leniuchowanie, czy taneczne lub językowe wyzwania. Masz wątpliwości czy Twoje dziecko odnajdzie się na danych koloniach? Nic prostszego skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy niezbędnych informacji, rozwiejemy Twoje obawy. Wybór dostępnych terminów także jest różnorodny, dana lokalizacja posiada kilka turnusów. Spokojnie na pewno Twoje dziecko nie przegapi wymarzonych kolonii!

Na koniec zapraszamy do naszej galerii, gdzie znajdą Państwo fotorelacje z odbytych wcześniej kolonii. Uśmiech dzieci, który tam gości z całą pewnością będzie najlepszą opinią. Warto także zaznaczyć, że nie są to zwykłe „nudne” zdjęcia, a prawdziwe przygody, które zostały przeżyte przez ich uczestników, które z pewnością zapadną im w pamięć na wiele lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here