Zalety mezoterapii igłowej

0
362
Zalety mezoterapii igłowej

Żyjemy w czasach, w których każdy z nas jest oceniany. Wszechobecny pęd, brak czasu na regenerację i masa codziennych obowiązków powodują, że ciężko nam znaleźć chwilę dla samych siebie. Przepracowanie, złe nawyki żywieniowe i mała ilość snu z czasem negatywnie odbijają się na naszym zdrowiu a także na wyglądzie i kondycji naszej skóry.

Po zauważeniu pierwszych oznak jej starzenia, takich jak wiotkość czy pojawiające się zmarszczki często zastanawiamy się w jaki sposób zatuszować zmiany, które zauważyliśmy oraz jak zapobiegać ich powracaniu. Z pomocą przychodzi gabinet kosmetyczny Aestetic Clinic, który pomaga pacjentom i pacjentkom w uzyskaniu oczekiwanego przez nich wyglądu. Wśród licznych zabiegów medycyny estetycznej oferujących zarówno te związane z wyglądem ciała jak i twarzy można spotkać zabieg mezoterapii igłowej.

Na czym polega mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa to zabieg medycyny estetycznej, którego historia sięga czasów, w których wykorzystywana była do leczenia różnego rodzaju schorzeń, takich jak migrena, żylaki czy choroby neurologiczne. Dzięki spektakularnym efektom zaczęto korzystać z niej również przy problemach dermatologicznych oraz tych związanych z medycyną estetyczną. Pacjentki i pacjenci, którzy przychodzą do naszej kliniki i zetknęli się z problemem utraty jędrności skóry, cieniami pod oczami, zmarszczkami w okolicy oczu, na szyi i na dekolcie mogą liczyć na szybkie efekty właśnie tego zabiegu.

Mezoterapia igłowa to zabieg polegający na wstrzykiwaniu substancji leczniczych w punktowo w miejsca, które potrzebują ich pomocy. Zgodnie z nazwą zabiegu do zabiegu używana jest igła a osoba poddana zabiegowi korzysta ze znieczulenia. Zabieg mezoterapii igłowej ma jednak wiece innych zastosowań. Zalecany jest osobom, które na co dzień stykają się z uciążliwym cellulitem, rozstępami, wypadaniem bądź osłabieniem włosów bądź cienką i prześwitującą skórą na dłoniach.

Zabieg wykonywany jest przez lekarza medycyny estetycznej dr Włodzimierza Rosińskiego, który przed rozpoczęciem procedury przeprowadza indywidualny wywiad z pacjentem i dopiera wprowadzane pod skórę preparaty według najbardziej aktualnej wiedzy z zakresu medycyny estetycznej.
Pierwsze efekty zabiegu widoczne są w ciągu kolejnych godzin po wyjściu z gabinetu. Dodatkową zaletą mezoterapii igłowej jest znikoma ilość efektów ubocznych, wśród których pojawia się niewielki siniak bądź delikatne reakcje alergiczne, które znikają samoistnie po kilku minutach bądź godzinach.

Podsumowując, zabieg mezoterapii igłowej to w pełni bezpieczny sposób na zadbanie o skórę swojej twarzy oraz ciała, którego efekty zauważalne są niemal od razu. Zmiana jakości życia oraz zanik kompleksów to tylko nieliczne zalety, którymi dzielą się z nami nasi pacjenci. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi procedury zabiegu na stronie wrosinski.pl, na której można zapisać się na wizytę, na której doktor dopasuje najlepszy rodzaj podawane preparatu i zaproponuje odpowiednio dobrany plan leczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here