Kupujemy biustonosz plus size – na co zwrócić uwagę?

0
727
biustonosz plus size

Czy prawdą jest stwierdzenie, że biustonosze plus size są nudne i nieciekawe? Oczywiście, że nie! Współcześni producenci bieliźniani prześcigają się między sobą w projektowaniu staników o dużych rozmiarach, które z jednej strony należycie spełniają swoją rolę użytkową, jak również estetyczną. To, co duże i niestandardowe nie musi być źródłem kompleksów i zażenowania, zwłaszcza jeśli chodzi o piersi. Zmysłowe i pięknie podkreślone nie tylko podniosą własną samoocenę i pewność siebie, ale również staną się ważnym elementem wizerunku. Pamiętajmy o tym!

Ty też możesz mieć piękny biust!

Każda kobieta, niezależnie od rozmiaru piersi, ma prawo do tego, aby czuć się piękną. Duży udział w tym zakresie odgrywa dobrze dobrana bielizna. O ile w przypadku małych i średnich biustów nie ma z tym większego problemu, o tyle w przypadku biustonoszy plus size sprawa może być już bardziej skomplikowana. Jednak tylko pozornie, albowiem kluczem do sukcesu jest odpowiednie dopasowanie. Przede wszystkim – rozmiaru. Idealny stanik nie może być ani za mały, ani za ciasny pod biustem.

Na co jeszcze zwracać uwagę kupując biustonosz plus size?

Oprócz rozmiaru, który jest niewątpliwie najważniejszą kwestią podczas zakupu każdego stanika, w dalszej kolejności kwalifikuje się rodzaj użytego materiału. Najlepiej sprawdzą się delikatne tkaniny, niemniej jednak, wiele zależy od rozmiaru bielizny. Nie zawsze ten materiał, który został użyty przy mniejszym staniku może okazać się strzałem w dziesiątkę przy większych modelach. Biustonosze plus size, takie jak https://mybra.pl/pol_m_Biustonosze_Plus-size-1907.html mają za zadanie utrzymać obfity biust i poradzić sobie z większymi obciążeniami. A zatem, typ tkaniny musi być dopasowany do konkretnego rozmiaru stanika. Tylko wtedy należycie spełni swoją rolę.

Kolejna sprawa dotyczy ramiączek. Nie mogą być ani za wąskie, ani zbyt elastyczne. Czy zatem, najlepiej sprawdzą się tylko ekstremalnie szerokie? Otóż, jak się okazuje, też nie do końca. Renomowane marki bieliźniane różnicują szerokości ramiączek, dopasowując je do rozmiaru stanika. Robią zatem podobnie jak w przypadku materiałów. Biustonosze plus size mają najczęściej grube, mocne i dostosowane szerokością do ciężaru biustu ramiączka. Niektóre modele są dodatkowo wyposażone w miękką i amortyzującą wyściółkę, która dodatkowo podnosi komfort jego noszenia.

Na koniec – miseczki. One również nie pozostają bez znaczenia. Powinny być wykonane z solidnych, odpornych na nadmierne rozciąganie, tkanin. Miękkie modele najczęściej mają dolną część miseczek uszytą z mocnej dzianiny, podczas gdy górna ich część niejednokrotnie pozostaje półprzezroczysta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here