Wskazówki dotyczące pielęgnacji skóry

0
1024
pielęgnacja skóry

Najważniejszą rzeczą, którą należy wiedzieć, o pielęgnacji skóry jest to, by nie iść na skróty. Dobrze zadbana skóra zapewni Ci wolniejszy proces starzenia, przez co będziesz dłużej wyglądać młodo. Zainwestuj w wysokiej jakości produkty i kosmetyki Bielenda do różnych części ciała. Skóra na twarzy nie jest równa skórze na nogach. Doświadczone kosmetyczki, radzą, że w pielęgnacji skóry całego ciała najważniejszymi czynnikami jest nawilżenie i ochrona przeciwsłoneczna skóry. Co to dla ciebie oznacza? Nie wychodź z domu bez dobrego kremu nawilżającego i przeciwsłonecznego (pij też duże ilości wody, bo to na pewno nie zaszkodzi).

Jak zadbać o skórę na twarzy? Kosmetyki Bielenda

Wiesz już, że jeśli nie będziesz odpowiednio dbać o swoją twarz, będziesz mieć więcej zmarszczek. Do tego skóra twarzy może stać się naprawdę, bardzo wrażliwa, dlatego ważne jest, aby mieć skuteczne kosmetyki nawijające. Najlepszym sposobem działania jest codzienne nawilżanie twarzy i stosowanie filtrów przeciwsłonecznych. Moją ulubioną rzeczą na świecie są kosmetyki Bielenda, a wśród nich krem ochronny do twarzy z filtrem SPF 50, który oszczędza czas i pieniądze. Dzięki ochronie przed słońcem i bardzo fajnym nawilżeniu skóry jest to z całą pewnością produkt dwa w jednym.

Zadbaj o skórę wokół oczu

Niektóre części twarzy mogą wymagać dodatkowej pielęgnacji. Na przykład skóra wokół oczu jest cieńsza i bardziej podatna na widoczne starzenie. Na cienie pod oczami poleca się kremy pod oczy zawierające kofeinę, takie jak np. Bielenda Professional Skin Breath Krem energetyzujący kofeinowy pod oczy 15ml, która minimalizuje pojawianie się przebarwień poprzez zwężenie naczyń krwionośnych. Kluczowe jest również nocne mycie twarzy. Tak, to oznacza koniec zasypiania ze wciąż nałożonym makijażem! Użyj delikatnego środka czyszczącego, aby oczyścić twarz.

Nawilżanie skóry rąk i nóg

Twoje ręce i nogi to części ciała, które są najbardziej narażone na suchość skóry. Jeśli chodzi o ręce i nogi, nawilżaj, nawilżaj, nawilżaj! Sugeruje się, aby do suchej skóry łokci i stóp szukać kremów zawierających kwas moczowy, które pomagają złuszczać górną martwą warstwę skóry, aby uzyskać efekt zmiękczenia. Takie kremy to np. Bielenda Professional PODO Expert Zmiękczający krem do stóp 20% mocznika + kwas salicylowy 500ml.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here